KUTNÁ HORA 2011
Kutná Hora 2011
28. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance
20.–22. května 2011, Městské Tylovo divadlo Kutná Hora
Abyste mohli být u toho, když se prezentuje to nejzajímavější, co dětský scénický tanec v tomto roce přinesl, nabízíme vám možnost seminárního pobytu na 28. celostátní přehlídce dětských skupin scénického tance Kutná Hora 2011.
Seminární pobyt zahrnuje ubytování, stravování a volný vstup na všechny programové části přehlídky (dva přehlídkové koncerty, dvě vystoupení pod širým nebem na náměstí, diskusní kluby a seminář Učíme nejen tělo pro pedagogy a seminaristy, společenské večery). V seminárním pobytu není zahrnuto pojištění a cestovní náklady. Omezený počet míst (max. 12 seminaristů).
Cena třídenního seminárního pobytu: 1100 Kč.
Závazné přihlášky odesílejte nejpozději do 27. 4. 2011 na e-mail: lossl@nipos-mk.cz.
Harmonogram přehlídky
pátek 20. května – základní program pro I. část přehlídky
08.00 – 14.00 prezence účastníků přehlídky / MTD
09.00 – 09.30 světelná instruktáž I. části / MTD
09.30 – 12.30 světelné a prostorové zkoušky I. části / MTD
14.00 – 16.00 světelné a prostorové zkoušky I. části / MTD
17.00 – 18.30 první část přehlídky – předání ceny ministra / MTD
21.00 společenský večer pro účastníky / MTD
pátek 20. května – doprovodný program pro II. část přehlídky
09.00 – 10.30 prostorové zkoušky na vystoupení pod širým nebem II. části / kaple Božího těla
11.00 – 12.00 vystoupení pod širým nebem II. části / kaple Božího těla
14.00 – 16.00 tvůrčí dílny (výtvarné) II. části / ZŠ Kamenná stezka / GASK
14.00 – 16.00 seminář pro pedagogy II. části „Učíme nejen tělo“ / MTD
20.00 – 21.00 prohlídka pamětihodností města II. části – exteriéry města
sobota 21. května – základní program pro II. část přehlídky
09.00 – 09.30 světelná instruktáž II. části / MTD
09.30 – 12.30 světelné a prostorové zkoušky II. části / MTD
14.00 – 16.00 světelné a prostorové zkoušky II. části / MTD
17.00 – 18.00 druhá část přehlídky / MTD
21.00 společenský večer pro účastníky / MTD
sobota 21. května – doprovodný program pro I. část přehlídky
09.00 – 10.30 prostorové zkoušky na vystoupení pod širým nebem I. části / kaple Božího těla
10.00 – 13.00 setkání pedagogů s rozborem choreografií I. části / MTD
11.00 – 12.00 vystoupení pod širým nebem I. části / kaple Božího těla
14.00 – 16.00 tvůrčí dílny (výtvarné) I. části / ZŠ Kamenná stezka / GASK
14.00 – 16.00 seminář pro pedagogy I. části „Učíme nejen tělo“ / MTD
20.00 – 21.00 prohlídka pamětihodností města I. části – exteriéry města
neděle 22. května
10.00 – 11.00 pohádka pro děti / MTD
10.00 – 13.00 setkání pedagogů s rozborem choreografií II. části
MTD / Městské Tylovo divadlo