Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Dětské divadlo, přednes,
dramatická výchova

Kontakt: Mgr. Jakub Hulák • telefon: 221 507 969 • mobil: 778 702 490 • mobil: 605 948 056 • e-mail: hulak@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Dětské estetické aktivity >> Dětské divadlo, přednes, dramatická výchova >> Přehlídky a festivaly >> Dětská scéna

Program dětské scény 2012

PÁTEK 8. června
15.00–18.00 vystoupení recitátorů 3. kategorie
   
SOBOTA 9. června
9.00–12.00 vystoupení recitátorů 4. kategorie
9.00–12.00 semináře
10.00–11.40 1. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
13.30–15.30 1. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Navštivte Máchův kraj! kuk! ZUŠ Štítného, Praha 3
  Kocourkov, Horní-Dolní, ZŠ Sloupnice
  Hodně malá čarodějnice, Taneční studio Light při ZUŠ Na Popelce, Praha 5
19.30 Neklan.cz aneb Ze Starých pověstí českých, Naivní divadlo Liberec


NEDĚLE 10. června
9.00–11.30 vystoupení recitátorů 2. kategorie
9.00–13.00 semináře
9.30–11.25 2. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
15.00–16.55 2. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Jak si pejsek s kočičkou dělali dort, Hadřík, ZŠ Havlíčkova, Jihlava
  Tančírna, Zpátečníci, ZUŠ Štítného, Praha 3
  Kluci buci kaktusáci, Paraplata, ZUŠ Most
  Jak slunko na všechno přišlo, Překvapený štrúdl, ZUŠ Chlumec n. Cidlinou
20.00 koncert na náměstí, Fast Food Orchestra


PONDĚLÍ 11. června
8.30–12.30 semináře
9.00–11.00 3. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–16.00 3. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Pošťácká pohádka, HOP – HOP, ZUŠ Ostrov
Tři třebíčské pověsti, ÁČKO, ZŠ Týnská Třebíč
Nejlepší střelec, Studio Šrámkova domu v Sobotce
Prolhaný Henry, Bertíci, ZUŠ Žerotín, Olomouc
20.00 Jiří Vyšohlíd, Pavel Černík, Pavla Lustyková: Koncert
20.30 C Svitavy: Pták Ohnivák, liška Ryška a my


ÚTERÝ 12. června
8.30–12.30 semináře
9.00–11.05 4. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–16.05 4. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Emil a jeho detektivové, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí
Malý Alenáš, Malý Alenáš, Gymnázium F. Křižíka, Plzeň
Smolíček Pacholíček, Poetický soubor Divadla Vydýcháno, ZUŠ Liberec
20.00 C Svitavy: Pták Ohnivák, liška Ryška a my
20.30 Jiří Vyšohlíd, Pavel Černík, Pavla Lustyková: Koncert


STŘEDA 13. června
8.30–12.30 semináře
9.00–10.40 5. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.40 5. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Krátké vyprávění o Albertu Kyškovi, létacím snu, s třemi instruktážními vsuvkami, s připomínkou o přímém výhybkáři na konci a s dlouhým nadpisem na začátku, Zuszka z Havířova, ZUŠ B. Martinů, Havířov
Dvě vesnice, Divadlo Na schodech, ZŠ Edvarda Valenty, Prostějov
Jamie, LDO ZUŠ Jindřichův Hradec
20.00 ukázky z práce seminářů


ČTVRTEK 14. června
8.30–12.00 semináře



Vloženo 24. 05. 2012 v 12:31 do kategorie Archiv, Dětská scéna.

Zhlédnuto 328 krát, z toho dnes 1 krát.