Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Dětské divadlo, přednes,
dramatická výchova

Kontakt: Mgr. Jakub Hulák • telefon: 221 507 969 • mobil: 778 702 490 • mobil: 605 948 056 • e-mail: hulak@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Dětské estetické aktivity >> Dětské divadlo, přednes, dramatická výchova >> Přehlídky a festivaly >> Dětská scéna

Dětská scéna 2013 – program

42. celostátní přehlídka dětského divadla
42. celostátní přehlídka a dílna dětských recitátorů

7.–13. června, Svitavy

PÁTEK 7. června 
10.00–12.45    prezence – recitátoři s doprovodem
13.00–21.30 prezence seminaristů tříd A, B, C, S1 a S2
13.00–13.20 zahájení recitační části
13.30–14.30 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
  seminář R
15.00–18.00 vystoupení recitátorů 3. kategorie
19.30–21.00 beseda lektorského sboru s recitátory 3. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 4. kat.
  dílny pro recitátory 2. a 4. kategorie
  seminář R
21.45 informační schůzka pro seminaristy

 

SOBOTA 8. června 

8.00–8.45 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–12.00 vystoupení recitátorů 4. kategorie
9.00–12.00 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2
10.00–12.00 1. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
13.30–13.50 zahájení přehlídky souborů
13.50–15.50 1. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Moje teta Morsie, DIPAČÁPI, Praha 5 – Zličín
  Nerudárium, ZŠ Školní, Bechyně
  Tátové a mámy musí tu být s námi, Taneční studio Light, ZUŠ Na Popelce, Praha 5
16.30–18.00 beseda lektorského sboru s recitátory 4. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 3. kat.
  dílny pro recitátory 2. a 3. kategorie
  seminář R
16.30–17.15 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 1. bloku
16.30–18.00 dětský diskusní klub pro děti ze souborů vystupujících v 1. bloku
  otevřený diskusní klub pro děti
17.30–18.45 diskuse o představeních 1. bloku
18.30–19.45 setkání a raut pro recitátory
20.00 doprovodný program
  Jak si hrají tatínkové, Divadlo DRAK Hradec Králové

 

NEDĚLE 9. června 

8.00–8.45 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–11.30 vystoupení recitátorů 2. kategorie
9.00–12.30 dílny pro děti ze souborů
9.00–13.00 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2
10.00–11.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
13.00–14.30 beseda lektorského sboru s recitátory 2. kat. a jejich doprovodem
  diskusní klub pro doprovod recitátorů 3. a 4. kat.
  dílny pro recitátory 3. a 4. kategorie
  seminář R
15.00–16.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Líza, Bezefšeho, ZUŠ Turnov
  Ze Zlatého kolovratu, Dramoši, ZUŠ Uherské Hradiště, pob. Kunovice
  …A žeru rybí tuk (aneb balada o Bobíkovi), Bubliny, Dramatická školička Svitavy
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 2. bloku
17.15–18.45 dětský diskusní klub pro děti ze souborů vystupujících v 2. bloku
  otevřený diskusní klub pro děti
18.15–19.30 diskuse o představeních 2. bloku
20.00 doprovodný program
  Koblížci (koncert)

 

PONDĚLÍ 10. června 

8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
8.30–12.30 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2
9.00–11.15 3. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–16.10 3. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Až opadá listí z dubu, Středník, ZUŠ Rokycany
  Lakomá Barka, Malé dvě, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
  Jak se stalo, že vrána je černá, Benešáčci, ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
  Balón aneb létat je snadné, KUK + Zpátečníci, ZUŠ Štítného, Praha 3
16.45–17.30 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 3. bloku
16.45–18.15 dětský diskusní klub pro děti ze souborů vystupujících v 3. bloku
  otevřený diskusní klub pro děti
17.45–19.15 diskuse o představeních 3. bloku
20.30 doprovodný program
  Něco z Adriana, Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec

 

ÚTERÝ 11. června 

8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
8.30–12.30 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2
9.00–11.10 4. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–16.10 4. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Haló, Jácíčku! Málo, Dramatická školička Svitavy
  Mně se vždycky musí něco stát, Bubu Vsetín
  Muzikantské pohádky, Zmrzlí vrabci, ZUŠ Střezina Hradec Králové
  Nu, vot! Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
16.45–17.30 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících ve 4. bloku
16.45–18.15 dětský diskusní klub pro děti ze souborů vystupujících ve 4. bloku
  otevřený diskusní klub pro děti
17.45–19.15 diskuse o představeních 4. bloku
20.30 doprovodný program
  Kašpárkova poslední šance, Příběh, Tatrmani, Sudoměřice u Bechyně

 

STŘEDA 12. června 

8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
8.30–12.30 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2
9.00–10.45 5. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.45 5. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  Moc pěkný, veselý a poučný příběh, LDO ZUŠ Harmonie, Praha 6
  Čarodějův učeň, Mrož v krabici, SZUŠ Trnka, Plzeň
  Zimní řez, ZUŠ Žerotín, Olomouc
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 5. bloku
16.15–17.45 dětský diskusní klub pro děti ze souborů vystupujících v 5. bloku
  otevřený diskusní klub pro děti
17.15–18.30 diskuse o představeních 5. bloku
20.00 ukázky z práce seminářů

 

ČTVRTEK 13. června 

8.30–12.00 semináře pro dospělé účastníky A, B, C, S1, S2

Vloženo 25. 05. 2013 v 14:27 do kategorie Archiv, Dětská scéna.

Zhlédnuto 459 krát, z toho dnes 1 krát.