Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Film - video

Kontakty:
Film-video Magdalena Mikešová
telefon: 221 507 953 • mobil: 778 702 391 • e-mail: mikesova@nipos.cz
Filmová výchova MgA. Jiří Forejt
telefon: 221 507 958 • mobil: 778 702 498 • e-mail: forejt@nipos.cz
ARTAMA >> Film a foto >> Film-video >> Přehlídky a festivaly >> ČESKÝ VIDEOSALON

Český videosalon 2014 — výsledková listina

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

61. ročníku CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE NEPROFESONÁLNÍ FILMOVÉ TVORBY
ČESKÝ VIDEOSALON 2014  Ústí nad Orlicí, 13 – 14. 6 2014


KATEGORIE DOKUMENTY:
1. cena – Lyžař Lysohorský – Bohuslav Cihla, Frýdek-Místek
2. cena – Naše bába malovací – Vladimír Císař, Kutná Hora
3. cena – Doteky času kamene – Petr Baran, Brno 
3. cena – Doma, je něco úžasného – Zuzana Dobášová, Praha
ČU – Chodím a sním – Eduard Mocek, Frýdek-Místek
ČU – Stádlec – Václav Fořt, Praha
ČU – Moje boje – Anna Košťálová, Hoděšovice 
ČU – Maikoland – Danuše Kubátová, Čelákovice
ČU – S houslovým klíček v kapse – Alena Krejčová, Ústí nad Labem

KATEGORIE HRANÉ:
1. cena – Márinka – Lukáš Janičík, Marta Vančurová, Litoměřice
2. cena – Guga – Jaroslav Beran, Hlízov
3. cena – Dva v jednom, Praotec Čech – Šimon Štefanides, Rychnov nad |Kněžnou
3. cena – Osud z komiksu – Radek Hochman, Hradec Králové
ČU – Dřevěná – Michal Pandula – FOXYMON, Brno
ČU – Jacob, já a siréna – Jan Vondráček, Praha
ČU – Multitasking – Martin Bohadlo, Vysokov
ČU – Nebezpečný zájezd – Pjeer van Eck (Petr Vaněk), Praha  

KATEGORIE REPORTÁŽE:
1. cena – Rozkoš – Rescue 2013, Buvolí závody – Miroslav Trudič, Náchod
2. cena – neudělena
3. cena – Na indické svatbě – Mart Eslem (Martin Šlambor), Ústí nad Labem
3. cena – Osvobození 1945 – Milan Machát, Moravské Budějovice 

KATEGORIE EXPERIMENTY:
1. cena – V melounovém cukru – Gabriela Palijová, Police nad Metují
2. cena – Za zdí – Petr Baran, Brno
3. cena – Harmonikář – Vojtěch Žák, Praha
ČU – Stínidla – Jakub Voves, Police na Metují

KATEGORIE ANIMOVANÉ:
1. cena – Do měsíce – Bohumil Kheil, Praha 
2. cena – Vodníkovo hospodářství, Malíř – Bohumír Novák, Nové Město na Moravě
3. cena – neudělena

KATEGORIE VIDEOKLIPY:
1. cena – Tour de Torpedo – Miroslav Trudič, Náchod  
2. cena – Kérka – Lukáš Báchor, Pardubice
3. cena – Dežaví – Jaroslav Doleček, Rychnov nad Kněžnou
ČU – Rook- Drop In – Vojtěch Koblížek, Pardubice

Cena starosty Města Ústí nad Orlicí
Suchý důl, č.p., Šolcovna – Miroslav Šolc, Police nad Metují

Vloženo 23. 06. 2014 v 13:24 do kategorie Archiv, ČESKÝ VIDEOSALON.

Zhlédnuto 225 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS