Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Dětské divadlo, přednes,
dramatická výchova

Kontakt: Mgr. Jakub Hulák • telefon: 221 507 969 • mobil: 778 702 490 • mobil: 605 948 056 • e-mail: hulak@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Dětské estetické aktivity >> Dětské divadlo, přednes, dramatická výchova >> Přehlídky a festivaly >> Dětská scéna

Dětská scéna 2016 – program

PÁTEK 10. června
10.00–12.45 prezence recitátorů s doprovodem a seminaristů třídy R
13.00–21.30 prezence seminaristů tříd A–E
13.00–13.20 zahájení přehlídky a dílny dětských recitátorů
13.30–14.30 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
seminář R
15.00–18.00 vystoupení recitátorů 3. kategorie
19.30–21.00 beseda lektorského sboru s recitátory 3. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 4. kat.
dílny pro recitátory 2. a 4. kategorie
seminář R
21.45 informační schůzka pro seminaristy tříd A–E
   
SOBOTA 11. června
8.15–9.15 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–12.00 semináře A–E
9.30–12.30 vystoupení recitátorů 4. kategorie
10.00–11.50 1. blok přehlídky dětského divadla – vystoupení pro veřejnost
13.30–15.45 1. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
  zahájení přehlídky dětského divadla
  Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků, Taneční studio Light při ZUŠ Na Popelce, Praha 5
O líné babičce, Darebáci, ZUŠ R. Schumanna, Aš
  Jak se Trivoj smrskl, Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
16.15–17.45 beseda lektorského sboru s recitátory 4. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 3. kat.
16.15–18.15 dílny pro recitátory 2. a 3. kategorie
seminář R
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 1. bloku
16.15–17.45 dětský diskusní klub
17.15–18.30 diskuse o představeních 1. bloku
18.30–19.30 večerní setkání recitátorů (raut)
20.00 doplňkový program: Kapela jede! aneb Není pecka jako pecka, Naivní divadlo Liberec
NEDĚLE 12. června
8.00–8.45 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–11.30 vystoupení recitátorů 2. kategorie
9.00–12.30 dílny pro děti ze souborů
9.00–13.00 semináře A–E
10.00–11.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
13.00–14.30 beseda lektorského sboru s recitátory 2. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 3. a 4. kat.
dílny pro recitátory 3. a 4. kategorie
seminář R
15.00–16.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Černošský Pán Bůh, KUK-u-řice, ZUŠ Štítného, Praha 3
Slon a mravenec, Hadřík, ZŠ Havlíčkova, Jihlava
Jak princ hledal princeznu, Čtyřlístek, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou
O ztraceném meči aneb Opičí dobrodružství, MaMaMa, Machkovic rodinné divadlo, Mračov
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 2. bloku
18.00–19.00 doplňkové představení
Robert Fulghum a Létající cirkus, LiStOVáNí
19.15–20.45 dětský diskusní klub
diskuse o představeních 2. bloku
PONDĚLÍ 13. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
10.00–11.45 3. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.50 3. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Duhová jiskra, LDO ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec
U Pierra, La Grimace, ZUŠ Uherské Hradiště
Láskotoč, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí
Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 3. bloku
16.15–18.15 dětský diskusní klub
17.15–18.45 diskuse o představeních 3. bloku
20.00–21.15 doplňkový program
Bílobílý svět, Střípek Plzeň – skupina Šafrán
Cesta do Brna, C Svitavy
ÚTERÝ 14. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
10.00–11.45 4. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.40 4. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Hrajeme si na Bullerbyn, PVdramík, ZUŠ Prostějov
Kdybych já byl dospělý, Pískající vršky, ZUŠ Mohelnice
Strašlivý příběh o Juliáně a Severýnovi, CIVÁRAMO 14-9, ZUŠ Veselí nad Moravou
To víte, Afrika, EsTeNaToMaj, ZUŠ Žamberk
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících ve 4. bloku
16.15–18.15 dětský diskusní klub
17.15–18.45 diskuse o představeních 4. bloku
20.00–20.50 doplňkový program
Útěk, HOP-HOP, ZUŠ Ostrov
STŘEDA 15. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
10.00–11.45 5. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.45 5. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
You, generace, Kontejner 16 v pokoji 225, ZUŠ Jana Štursy, Nové Město na Moravě
Leni, Bezejména, ZŠ Aloisina Výšina, Liberec
Malý John a Krvavý koleno, Dramatický soubor ZŠ Železnická, Jičín
Tak tady mě máte…, KUK-átko, ZUŠ Štítného, Praha 3
15.45–16.30 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 5. bloku
15.45–17.15 dětský diskusní klub
16.45–18.00 diskuse o představeních 5. bloku
20.00 ukázky z práce seminářů
  The Dozing Brothers, Svitavy
ČTVRTEK 16. června
8.30–12.00 semináře A–E

změna programu vyhrazena (poslední aktualizace: 1. 6. 2016)

Vloženo 26. 05. 2016 v 14:45 do kategorie Archiv, Dětská scéna.

Zhlédnuto 284 krát, z toho dnes 1 krát.