Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Středoškolský sborový zpěv

KONTAKTY
Mgr. Barbora Hanslianová • tel.: 221 507 975 • mobil: 774 058 219 • e-mail: hanslianova@nipos-mk.cz
Klub sbormistrů:
Zuzana Kacafírková • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 375 • e-mail: kacafirkova@nipos-mk.cz
Knihovna a databáze not:
PhDr. Jan Pirner • telefon: 221 507 975 • mobil: 778 702 495 • e-mail: pirner@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Hudební obory >> Středoškolský sborový zpěv >> Přehlídky a festivaly >> Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů

Opava cantat 2016 — výsledky

I. kategorie – SMÍŠENÉ SBORY

ZLATÉ PÁSMO

Gybon
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, sbormistr Jaromír Schejbal
Sbor získal cenu absolutní vítěz přehlídky.
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za nejlepší provedení povinné skladby.

 

STŘÍBRNÉ PÁSMO

Armonia
ZUŠ Rokycany, sbormistryně Alena Vimrová

Puellae at Pueri
RO.NA.TA., z.s., Nový Jičín, sbormistr Karel Dostál

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice
Gymnázium Strakonice, sbormistryně Marcela Miková
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za dramaturgii soutěžního vystoupení.

Pěvecký sbor Stojanova gymnázia Velehrad
Stojanovo gymnázium Velehrad, sbormistr Filip Macek

 

BRONZOVÉ PÁSMO

Smíšený pěvecký sbor Gymnázia Havířov
Gymnázium Havířov – Město, sbormistryně Sylva Mokrošová

Harmonie
ZŠ Školní Velké Meziříčí, sbormistryně Olga Ubrová, Andrea Svobodová

SMoG
Podkrušnohorské gymnázium Most, sbormistryně Dana Řepová
Klavíristovi Martinu Ruferovi byla udělena zvláštní cena poroty za klavírní doprovod.

 

I. kategorie – MUŽSKÉ SBORY

ZLATÉ PÁSMO

Pueri gaudentes
ZUŠ Šimáčkova, Praha 7, sbormistr Libor Sládek
Sbormistrovi Liboru Sládkovi byla udělena zvláštní cena poroty za příkladnou práci s mužským sborem.

 

II. kategorie

N. T. C.
Gymnázium Rumburk, Kateřina Müllerová
Sbormistryni Kateřině Müllerové byla udělena zvláštní cena poroty za dirigentský výkon.
Klavíristce Tereze Rauch byla udělena zvláštní cena poroty za citlivý klavírní doprovod.

Pěvecký sbor Gymnázia Velké Meziříčí
Gymnázium Velké Meziříčí, sbormistryně Markéta Rosová Prudíková
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za citlivé provedení sól.

Pěvecký sbor Gymnázia Olgy Havlové
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava, sbormistři Lukáš Marek a Olga Blažková
Sbormistrovi Lukáši Markovi byla udělena zvláštní cena poroty za slibnou práci pro sbor.

Pěvecký sbor Církevního gymnázia Německého řádu
Církevní gymnázium Německého řádu Olomouc, Veronika Rajtr Pavlová
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za dramaturgii vystoupení.

Unique Rokycany
Gymnázium Rokycany, sbormistryně Vladana Poláčková
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za unikátní sborový projev.

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ a OA Beroun
SPgŠ a OA Beroun, sbormistryně Martina Hanslová
Sboru byla udělena zvláštní cena poroty za citlivé užití doprovodných nástrojů.

 

 

Odborná porota: Michal Vajda – předseda poroty, Michael Grohotolsky, Michal Hájek, Čeněk Svoboda, Jiří Slovík

Vloženo 29. 11. 2016 v 17:40 do kategorie Archiv, Celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů.

Zhlédnuto 229 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS