Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Činoherní a hudební divadlo

Kontakt: Simona Bezoušková • telefon: 221 507 957 • mobil: 775 508 654 • mobil: 603 584 489
e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Divadelní obory >> Činoherní a hudební divadlo >> Přehlídky a festivaly >> Divadelní Piknik Volyně

Program Divadelního Pikniku Volyně 2017

Čtvrtek 4. května 2017

19.00 – 19.15     Slavnostní zahájení Divadelního Pikniku Volyně 2017

19.15 – 22.30     MDS Cyrano České Budějovice / režie: Kateřina Studená

Rostand, V. Adamčík, F. Šinkner: Cyrano (NN)

23.30 – 00.30     Diskuse (Cyrano) (MS)

 

Pátek 5. května 2017

09.00 – 11.10     DS POD MASKOU ZUŠ Františka Drdly Žďár nad Sázavou / režie: Jana Mifková

Martina Kinská, Jana Mifková a soubor: PANKRÁC´45 (NN)

12.15 – 13.30     Diskuse (PANKRÁC´45) (MS)

14.00 – 16.30     DS Břetislav Břeclav / režie: Jana Vrzalíková

Tennesee Williams: Sestup Orfeův (NN)

18.00 – 19.00     DS „Ještě NE!“ Praha / režie: Michaela Doležalová

Zuzana Ferenczová, Anton Medowits: Solitaire.sk/cz (PT)

18.00 – 19.00     Latrina Magika při V.A.D. Kladno / režie: Latrina Magika

Vítězslav Nezval, John Red: Valérie a týden divů (NN)

20.00 – 21.00     DS „Ještě NE!“ Praha / režie: Michaela Doležalová

Zuzana Ferenczová, Anton Medowits: Solitaire.sk/cz (PT)

20.00 – 21.00     Latrina Magika při V.A.D. Kladno / režie: Latrina Magika

Vítězslav Nezval, John Red: Valérie a týden divů (NN)

22.00 – 01.00     Diskuse (Sestup Orfeův, Solitaire.sk/cz, Valérie a týden divů) (MS)

 

Sobota 6. května 2017

10.00 – 11.30     Divadlo poPUD Brno / režie: Jiří Petrů

Julia Cho: Archiv jazyků (NN)

12.30 – 13.45     Diskuse (Archiv jazyků) (MS)

14.00 – 14.40     Divadelní duo ToŤ Praha / režie: Divadelní duo ToŤ Praha

Ladislav Karda, Ondřej Zais: Toť divadlo (NN)

15.30 – 16.30     Diskuse (Toť divadlo) (MS)

16.30 – 18.30     Rádobydivadlo Klapý / režie: Ladislav Valeš

Marina Carr: U kočičí bažiny (NN)

20.00 – 21.30     Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Jana Kubátová

Jordi Galcerán: Grönholmova metoda (NN)

22.30 – 00.30     Diskuse (U kočičí bažiny, Grönholmova medota) (MS)

 

Neděle 7. května 2017

10.00 – 12.45     DS Vrchlický Jaroměř / režie: Jan Sklenář

A. a V. Mrštíkové, M. Krobot, B. Rychlík: Rok na vsi (NN)

13.30 – 14.30     Diskuse (Rok na vsi) (NN)

14.30 – 16.00     Divadlo Akorát Praha / režie: Adéla Červenková

Martin McDonagh: Mrzák Inishmannský (NN)

Do 15 let nepřístupné

17.00 – 18.00     Diskuse (Mrzák Inishmannský) (MS)

 

Čtvrtek 11. května 2017

18.00 – 19.15     Divadlo Duha Polná / režie: Petr Vaněk

Aldo Nicolaj: Tři na lavičce (K)

20.30 – 21.50     Divadelní ateliér Domu UM Praha / režie: Filip Bařina

Marius Von Mayenburg: Pes, noc a nůž (NN)

23.00 – 01.00     Diskuse (Tři na lavičce, Pes, noc a nůž)

 

Pátek 12. května 2017

09.30 – 11.00     Divadelní klub Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

Václav Klapka: Commedia ála carte (NN)

12.00 – 13.15     Diskuse (Commedia ála carte) (MS)

15.00 – 17.15     DS J.K.Tyl Lomnice nad Popelkou / režie: Petr Sádek

M. Glaser, O. Šubrtová: Muž 7 sester (NN)

18.30 – 19.45     Diskuse (Muž 7 sester) (MS)

20.00 – 21.20     DS Symposion Třebechovice pod Orebem / režie: Petr Hofman

Alfred Jarry: Vono to pude aneb Král Ubu (NN)

22.15 – 23.30     Diskuse (Vono to pude aneb Král Ubu) (NN)

 

Sobota 13. května 2017

10.00 – 11.15     DS Klas / Divadlo Zdrhovadlo Klášterec nad Ohří / režie: Václav Polda

Stanisław Lem, Václav Polda: Solaris (NN)

12.30 – 13.45     Diskuse (Solaris) (MS)

14.00 – 15.00     Malá scéna ZUŠ Zlín / režie: Martin Dominik Polínek

E. A. Poe, M. D. Polínek: Večer pro Edgara… aneb Maska červené smrti a… (NN)

16.00 – 17.15     Diskuse (Večer pro Edgara…) (MS)

17.30 – 19.00     BURKE CUP (soutěž nejen divadelních týmu o pobyt na DPV 2018 zdarma)

19.00 – 21.00     Proskovické divadlo Na Struhou Ostrava-Proskovice / režie: Tomáš Matlenga

Ray Cooney: Nerušit, prosím! (NN)

22.00 – 23.15     Diskuse (Nerušit, prosím!) (MS)

 

Neděle 14. května 2017

10.00 – 11.20     Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Kočovné divadlo Ad Hoc

Jan Duchek: Nové TV (NN)

12.30 – 13.45     Diskuse (Nové TV) (MS)

14.00                   Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2017 a vyhlášení výsledků

s předáním ocenění

(NN – Na Nové, MS – Malý sál Na Nové, PT – Pošumavská tržnice, K – Kino)

Objednávka vstupenek a ubytování

 

Vloženo 12. 04. 2017 v 17:11 do kategorie Aktuálně, Divadelní Piknik Volyně, Program.

Zhlédnuto 98 krát, z toho dnes 1 krát.