Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Středoškolský sborový zpěv

Kontakt: Mgr. Barbora Hanslianová
telefon: 221 507 975 • mobil: 774 058 219 • e-mail: hanslianova@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Hudební obory >> Středoškolský sborový zpěv >> Přehlídky a festivaly >> Opava cantat

Výsledky postupových přehlídek Celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů Opava cantat 2017

Praha, 24.3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Punkt

Pražská konzervatoř

Alena Jelínková

II.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za nejlepší výkon přehlídky

Pueri gaudentes -mužská část

ZUŠ Šimáčkova, Praha

Libor Sládek

I.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za dramaturgii

Šnabes

Praha

Libor Sládek

II.

Zlaté
návrh na postup

DPS SPgŠ a OA Beroun

SPgŠ a OA Beroun

Martina Hanslová

II.

Stříbrné

Columbella

Gymnázium Oty Pavla, Praha

Michaela Šreinová

II.

Stříbrné
zvláštní cena za klavírní doprovod

PS Gymnázia na Zatlance

Gymnázium Na Zatlance, Praha

Jana Pirnerová

II.

Bronzové

 

Bystřice nad Pernštejnem, 24.3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Harmonie

ZŠ  Školní, Velké Meziříčí

Olga Ubrová, Andrea Svobodová

 II.

Zlaté

Harmonie Ladies

ZŠ  Školní, Velké Meziříčí

Olga Ubrová, Andrea Svobodová

I.

Stříbrné

Cantamus Omnes

Gymnázium Bystřice n. P.

Marta Kočíková

II.

Čestné uznání

 

Sokolov, 25.3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Karlovarský dívčí sbor

Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary

Lada Duspivová

 II.

Stříbrné

 

 

Litoměřice, 31.3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Páni kluci

ZŠ B. Němcové, Litoměřice

Václav Hanč

I.

Zlaté
návrh na postup

N.T.C.

Gymnázium Rumburk

Kateřina Müllerová

II.

Zlaté
návrh na postup

SMoG

Podkrušnohorské gymnázium Most

Dana Řepová

I.

Stříbrné
náhradník na postup

 

 

Hradec Králové, 31.3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

PS Jiráskova gymnázia

Jiráskovo gymnázium, Náchod

Vlastimil Čejp

II.

Zlaté
návrh na postup

 

Uničov, 31. 3.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

PS Církevního gymnázia Německého řádu

Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc

Veronika Rajtr Pavlová

II.

Bronzové

 

 

Rokycany, 4.4.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Armonia

ZUŠ Rokycany

Alena Vimrová

I.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za příkladné provedení povinné skladby

PS Gymnázia Strakonice

Gymnázium Strakonice

Marcela Miková

 II.

Zlaté
návrh na postup

PS Gymnázia Luďka Pika

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň

Miriam Sudková

 II.

Zlaté
zvláštní cena za hlasovou kulturu sboru

Unique Rokycany

Gymnázium Rokycany

Vladana Poláčková

I.

Stříbrné
náhradník na postup

 

Brno, 6.4.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

PS ZUŠ Vyškov

ZUŠ Vyškov

Aleš Musil

II.

Stříbrné
náhradník na postup

PS Konzervatoře Brno

Konzervatoř Brno

Kamila Zenklová

 II.

Bronzové

Cantamus omnes MINI

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Marta Kočíková

II.

Bronzové

GO

Gymnázium Otrokovice

Jakub Macek

II.

Čestné uznání

 

 

Ostrava, 21.4.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Basové G

Gymnázium F. Palackého, Valašské Meziříčí

Jana Krcháková

 I.

Zlaté
návrh na postup

SPS Collegium Iuvenum

Polské gymnázium J. Słowackého, Český Těšín

Leszek Kalina

 I.

Zlaté
návrh na postup

Artep

Gymnázium Orlová

Petra Rašíková

I.

Zlaté
návrh na postup

Non-Crew-Ch

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí

Jan Lukša

 II.

Zlaté
návrh na postup

SPS Gymnázia J. Škody

 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov  Věra Oščádalová  II.  Stříbrné
náhradník na postup

Choir van GOH

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba  Lukáš Marek, Olga Blažková II.  Stříbrné

Pátečníci

 Gymnázium Ostrava-Zábřeh  Markéta Myšková, Petr Palička  II.  Stříbrné

 Gratulujeme!

Sbory postupující na Opava cantat 2017, 9. celostátní přehlídku středoškolských pěveckých sborů budou vybrány programovou radou dle výsledků postupových přehlídek a budou zveřejněny do konce května.

Vloženo 01. 05. 2017 v 08:22 do kategorie Archiv, Opava cantat.

Zhlédnuto 159 krát, z toho dnes 1 krát.