Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Činoherní a hudební divadlo

Kontakt: Simona Bezoušková • telefon: 221 507 957 • mobil: 775 508 654 • mobil: 603 584 489
e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Divadelní obory >> Činoherní a hudební divadlo >> Přehlídky a festivaly >> Popelka Rakovník

POPELKA Rakovník 2017 – program

Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti a mládež

Středa 8. listopadu 2017

09.00 – 09.40, TD

Na poslední chvíli, ZUŠ Ostrov / režie: Lucie Veličková

Soubor a Lucie Veličková: Tváří v tvář

(od 12 let)

 

10.30 – 11.05 a 17.30 – 18.05, TD

Červiven senior, SpgŠ Krnov / režie: Petra Severinová a soubor

Guus Kuijer, Petra Severinová: Jak Tomáš ke štěstí přišel

(od 9 let)

 

14.00 – 15.30

Rozborový seminář (Tváří v tvář)

 

19.30 – 21.00

Rozborový seminář (Jak Tomáš ke štěstí přišel)

 

 

Čtvrtek 9. listopad 2017

09.00 – 10.00 a 10.50 – 11.50, TD

Divadelní soubor Eduarda Vojana Brněnec / režie: Magdalena Dvořáková

Markéta Vydrová, Magdalena Dvořáková, Marcela Švecová: Skřítkosnění

(od 5 let)

 

10.50 – 11.35 a 16.30 – 17.15, KC

Říše loutek Kroměříž / režie: Jiří Lisý a soubor

Pavel Vašíček: O kouzelníku Černém klobouku a barevném míči

(od 3 let)

 

14.00 – 16.30

Rozborový seminář (O kouzelníku Černém klobouku a barevném míči a Skřítkosnění)

 

 

18.30 – 19.05, TD

Letní prázdninová dílna Divadla Jesličky, ZUŠ Střezina Hradec Králové

/ režie: Jiřina Krtičková

Soubor volně na motivy H. Ch. Andersena: Malá mořská víla

(od 12 let)

 

20.30 – 22.00

Rozborový seminář (Malá mořská víla)

 

Pátek 10. listopadu 2017

09.00 – 09.40 a 10.50 – 11.30, KC

Divadlo Malvína při DS Zmatkaři Dobronín / režie: Tereza Fialová

Soubor na motivy Boženy Němcové: Čert a Káča

(od 3 let)

 

09.00 – 09.45 a 10.50 – 11.35 , TD

Divadélko U Zvonu Kladno / režie: Jáchym Kučera a Lydie Šafářová

Jáchym Kučera a Lydie Šafářová: Ezopovo zvířectvo

(od 10 let)

 

13.30 – 16.00

Rozborový seminář (Čert a Káča, Ezopovo zvířectvo)

 

 

 

17.00 – 18.30, TD

Inspirativní představení

Divadlo Cylindr / režie: Iveta Dušková

Forest Carter, Iveta Dušková: Škola Malého stromu

(od 6 let)

 

20.00 – 21.30

Diskusní fórum (Škola Malého stromu)

 

Sobota 11. listopadu 2017

09.30 – 11.20, TD

Bazilišek Benátský, Benátky nad Jizerou / režie: Petr Matoušek

Jan Drda: Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert

 

13.00 – 14.30

Rozborový seminář (Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert)

 

14.30 – 15.30, TD

Suchdolský divadelní spolek SUD, Suchdol nad Lužnicí / režie: Lenka Cvrčková st.

Jules Verne, Cvrčci: Honba za meteorem

(od 7 let)

 

18.00 – 19.00, TD

Inspirativní představení

Divadlo Polárka Brno / režie: Jiří Jelínek

Jiří Jelínek: Cirkus Unikum

(od 5 let)

 

19.15 – 20.30

Rozborový seminář (Honba za meteorem)

 

20.30 – 22.00, KC

Host přehlídky

Absolventské představení Kurzu praktické režie

Ladislav Stroupežnický: Naši furianti

 

22.00 – 23.30

Diskusní fórum (Cirkus Unikum)

 

Neděle 12. listopadu 2017

10.30 – 11.25

Host přehlídky

Divadlo na cucky Olomouc / režie: Zdeněk Vévoda

Ulrich Hub: Tučňáci na arše

(od 6 let)

 

12.00

Slavností zakončení Popelky Rakovník 2017 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění

 

Vloženo 13. 10. 2017 v 12:14 do kategorie Aktuálně, Popelka Rakovník, Program.

Zhlédnuto 300 krát, z toho dnes 1 krát.