Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Činoherní a hudební divadlo

Kontakt: Simona Bezoušková • telefon: 221 507 957 • mobil: 775 508 654 • mobil: 603 584 489
e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Divadelní obory >> Činoherní a hudební divadlo >> Přehlídky a festivaly >> Divadelní Piknik Volyně

Divadelní Piknik Volyně 2018 – inscenace zařazené do programu

Programová rada Divadelního Pikniku Volyně 2018 vybrala z návrhů vzešlých z krajských postupových přehlídek tyto inscenace: 

SUMUS Praha / režie: Věra Mašková

Vasilij Makarovič Šukšin: Červená kalina 

 

Divadelní soubor v Procesu Praha / režie: Anežka Navrátilová, Petr Pochop

Divadelní soubor v Procesu Praha: Město má duše 

 

Ty-já-tr/HROBESO Praha / režie: Radek Šedivý 

Michal Walczak: Amazonie 

 

OLDstars Praha / režie: Daniela von Vorst  

Robert Koall: Tschick 

 

Dobřichovická divadelní společnost / režie: Petr Říha

Ray Cooney: Peklo v hotelu Westminster aneb Dva do jedné

 

V.A.D. Kladno / režie: V.A.D. Kladno

Karel Čapek, Kazimír Lupinec, V.A.D. Kladno: Válka s mloky 

 

Divadýlko Na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek 

Petr Matoušek: Všichni jsme herci… aneb Co by kdyby 

 

DS AMADIS Brno / režie: Tomáš Hradil 

Jim Cartwright: Dva 

 

DS D3 Karlovy Vary / režie: Anna Ratajská 

Vladimír Körner: Psí kůže 

 

Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Divadlo JakoHost Plzeň

Z. Jirotka, M. Vačkář, O. Havelka: Saturnin

 

Třetí věk Louny / režie: Renata Vordová 

Renata Vordová, Třetí věk Louny: Analéma 

 

Divadlo Máj Praha / režie: Jaroslav Kodeš 

Gabriela Preissová: Její pastorkyňa 

 

DK Jirásek Česká Lípa / režie: František Zborník 

František Zborník: Legenda o lesích a lidech 

 

DS KLAS Klášterec nad Ohří / režie: Miroslav Nyklíček  

Alan Ayckbourn: Spojovací dveře 

 

Divadlo Exil Pardubice / režie: Ladislav Špiner

Anna Saavedra: Kuřačky a spasitelky

 

SDO Alois Jirásek Úpice / režie: Vladimír Hetflejš

B. Smetana, K. Sabina, M. Klíma: Prodaná nevěsta

 

Zaklep Svitavy / režie: Veronika Řechková

Veronika Řechková: Lidovka

 

 VODVAS (Volyňské divadelní studio) / režie: Jaroslav Kubeš

Jean Dell, Gérald Sibleyras: Ať žijou Hoštice

 

Divadlo Brod Uherský Brod / režie: Roman Švehlík

Isabelle Doré: César a Drana

 

Divadlo v Lidovém domě Vsetín / režie: Divadlo v Lidovém domě Vsetín

Dale Wasserman: Přelet nad kukaččím hnízdem

 

Divadlo Dostavník Přerov / režie: Zdeněk Hilbert

Zdeněk Hilbert: Inferno aneb Konec legrace

 

Divadelní studio „V“ Brno / režie: Adam Doležal

Jordi Galcerán: Grönholmova metoda

 

Jako náhradníky programová rada vybrala tyto inscenace: 

DS Vojan Libice nad Cidlinou / režie: Jaroslav Vondruška 

Jaroslav Vondruška: Nevěsta k pohledání 

 

SDO Alois Jirásek Úpice / režie: Alexandr Gregar

Václav Havel: Odcházení

 

DS D6K Holešov / režie: Konrád Popel

Alois a Vilém Mrštíkové: Maryša

 

Divadlo Refektář Praha / režie: Vladan Milčinský

Branislav Nusiš: Analfabet 

 

DRAMKROU Opava / režie: Jakub Plaskura

Jakub Plaskura: Detektor lži 

 

Vloženo 13. 04. 2018 v 13:33 do kategorie Aktuálně, Archiv, Divadelní Piknik Volyně.

Zhlédnuto 431 krát, z toho dnes 1 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS