Odborný útvar NIPOS

Neprofesionální umělecké aktivity dospělých
a estetické aktivity dětí a mládeže

Kontakt: NIPOS-ARTAMA • P.O.Box 12 • Fügnerovo nám. 5 • 120 21 Praha 2
telefon: 221 507 953-4 • e-mail: artama@nipos-mk.cz

English summaryAbout NIPOS


Zpět na úvodní stránku

Činoherní a hudební divadlo

Kontakt: Simona Bezoušková • telefon: 221 507 957 • mobil: 775 508 654 • mobil: 603 584 489
e-mail: bezouskova@nipos-mk.cz
ARTAMA >> Divadelní obory >> Činoherní a hudební divadlo >> Přehlídky a festivaly >> Popelka Rakovník

Program POPELKY Rakovník 2018

Středa 7. listopadu 2018

09.00 – 10.10, 11.00 – 12.10, TD  

Divadelní studio A. Marka Turnov / režie: Petr Haken

František Zborník, Petr Haken: Hanako

(od 12 let)

 

15.00 – 16.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Hanako)

 

17.30 – 18.40, TD     

DSO Heyduk Předhradí / režie: Ludmila Chalupníková

Jaroslav Pacovský: Strach má velké oči

(od 6 let)

 

20.00 – 21.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Strach má velké oči)

 

Čtvrtek 8. listopadu 2018

09.00 – 09.45 , 10.45 – 11.30, TD – J   

DS Heřman Heřmanův Městec / režie: Josef Řezáč, Michal Dziedzinskyj

Josef Řezáč, Michal Dziedzinskyj: Jak si zahrát pohádku

(od 5 let)

 

13.00 – 14.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Jak si zahrát pohádku)

 

15.00 – 15.45, 17.30 – 18.15, TD – J     

Divadlo Strom Brno / režie: Jan Říha

Karel Jaromír Erben, Jan Říha: Hrnečku, vař

(od 3 let)

 

19.00 – 20.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Hrnečku, vař)

 

Pátek 9. listopadu 2018

09.00 – 10.00, 11.00 – 12.00, TD   

DS Vojan Desná – Mladá haluz / režie: Vlaďka Koďousková 

Z. Svěrák, O. Lipský, J. Melíšek, Vl. Koďousková: Ať žijí duchové!

(od 5 let)

 

13.30 – 15.00    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Ať žijí duchové!)

 

18.00 – 19.15, TD     

Inspirativní představení

Nové divadlo Nitra (SR) / režie: Šimon Spišák

Anne Franková, Šimon Spišák: Anna Franková

(od 12 let)

 

21.00 – 22.30    

Diskuse s reflexemi dětských skupin (Anna Franková)

 

Sobota 10. listopadu 2018

10.00 – 11.15, TD – J      

Inspirativní představení

Divadlo D21 Praha / režie: Jakub Šmíd

Božena Němcová, Luděk Horký: Bajaja

(od 4 let)

 

13.00 – 14.30    

Diskuse s reflexemi dětských skupin (Bajaja)

 

14.30 – 15.00, 16.00 – 16.30, KC   

Fathers & Daughters Praha / režie: L. Rumlena, J. Tlapák, A. Roubínková

Lukáš Rumlena: Sněhurka a sedm trempaslíků

(od 3 let)

 

17.00 – 18.15, TD     

Inspirativní představení

Divadlo J. K. Tyla v Plzni / režie: Lucie Ferenzová

Timothée de Fombelle: Tobiáš Lolness

(od 6 let)

 

20.00 – 21.30    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Sněhurka a sedm trempaslíků)

 

21.30 – 23.00    

Diskuse s reflexemi dětských skupin (Tobiáš Lolness)

 

Neděle 11. listopadu 2018

10.00 – 11.20, TD    

1. neratovická divadelní společnost / režie: Miroslav Král

Božena Němcová, Václav Tomšovský, Miroslav Král: Tři kmotřinky

(od 6 let)

 

12.45 – 14.00    

Rozborový seminář s reflexemi dětských skupin (Tři kmotřinky)

 

14.00                    

Slavnostní zakončení Popelky Rakovník, vyhlášení výsledků a předání ocenění

 

TD – Tylovo divadlo, TD – J – jeviště Tylova divadla, KC – sál Kulturního centra

Vloženo 11. 10. 2018 v 10:17 do kategorie Aktuálně, Archiv, Popelka Rakovník, Program.

Zhlédnuto 29 krát, z toho dnes 2 krát.

 
Informace o ochraně osobních údajů na webu NIPOS